+370 698 72888

ĮŽANGINIS KURSAS

Kviečiame mokytis juvelyrikos amato profesionalai įrengtoje studijoje. Daugybė įrankių ir įrengimų, skirtų profesionaliam darbui, jauki ir šviesi aplinka padės darbuotis, kurti ir realizuoti savo idėjas.

Jums bus suteiktos visos mokslui ir darbui reikalingos priemonės. Mokymas vyksta iš karto apjungiant praktiką ir teoriją.

Įžanginis kursas skirtas pradedantiesiems siekiant supažindinti su juvelyrikos pagrindais teoriškai ir praktiškai. Kursai vyksta grupėse ~10 asmenų. Pamokos trukmė – 2,5 val. , viso mažiausiai 21 užsiėmimas (arba 53 val).

I temaŽiedų gamybos pagrindai

Žiedų gamybos technikų apžvalga, dydžių parinkimas, faktūravimas, gamybos procesas. Praktinis 2 modelių gaminimas. Taip pat savarankiškas kūrybinis darbas gaminant žiedą.

II temaPakabukų gamybos pagrindai

Pakabukų apžvalga ir formos, ažūro technika. Darbas pjūkliuku, piešinio perkėlimas, gamybos niuansai.

III temaAuskarų gamybos pagrindai.

Auskarai, jų pagrindinės formos, gamybos proceso skirtumai ir niuansai. 1-2 modelių gamyba. Savarankiškas kūrybinis darbas pritaikant išmoktas technikas

IV temaApyrankių gamybos pagrindai

Apyrankių gamybos apžvalga ir jų formos, stiliai, gamybos skirtumai. 2 modelių gamyba. Savarankiškas kūrybinis darbas gaminant apyrankę.

V temaŽiedai su akmenimis. “Bezel setting” technika

Akmenys, akmenų rūšys, šlifavimo būdai ir statymo būdai. Bazinis (paprasčiausias) akmens statymo būdas ir jo modifikacijos praktikoje gaminant žiedą.

VI temaEtapo baigiamasis darbas, panaudojant i6mokstas technikas

Viso kurso kaina 1499 eur (suteikiama galimybė mokėti dalimis).

Susidomėjote? Rašykite ar skambinkite jau dabar. Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus bei užregistruosime į artimiausią grupę Jums tinkamu laiku.

 

P.S. Šiuo metu renkama nauja grupė.