+370 698 72888

Apie

Vilniaus Juvelyrikos Akademiją

Viskas, ko reikia nuo pagrindų
iki profesionalios juvelyrikos.

Vilniaus juvelyrikos akademija – vieta, suteikianti galimybę įprasminti Jūsų kūrybinį potencialą ir išmokti juvelyrinio amato bei profesionalumo.

Per 9 mokymų metus dirbome kryptingai, tobulinome procesą, stebėjome poreikius ir sukūrėme juvekyrikos mokymų programą. Išgryninome veiklą bei koncentraciją į kryptingą mokymosi procesą atsiskiriant nuo pavienių workshop‘ų ir pramoginių veiklų. Mokymų programą nuolatos atnaujiname ir tobuliname pagal besikeičiančius poreikius bei naujausias juvelyrikos tendencijas. Akademijos tikslas yra supažindinti bei išmokyti visus norinčius kurti papuošalus iš tauriųjų metalų bei mineralų ir kitų medžiagų. Mokymo fokusas – technologinis realizavimas per praktiką, išlaikant ir suteikiant galimybę studentams puoselėti savo kūrybą bei dizainą savarankiškam procesui. 
 
Vilniaus juvelyrikos akademijoje dėsto patyrę juvelyrai, turintys ilgą ir įvairiapusę praktiką, išbandę įvairias mokyklas bei perėmę pasaulio juvelyrų patirtį, kurią mielai dalinasi su visais akademijos studentais.
 
Akademijoje laukiamas kiekvienas, kuris nori išmokti ir susipažinti su juvelyrikos subtilybėmis.
Susisiekite jau dabar.